Wasze wesele
w niesamowitym miejscu!

Sala weselna i bankietowa kujawsko-pomorskie

 

Wesele to uroczystość, która powinna być wyjątkowa i niezapomniana. „Pałacyk” jest idealnym miejscem na zorganizowanie takiego wydarzenia w województwie kujawsko-pomorskim. Wyjątkowość tego miejsca to zasługa estetycznego wystroju, eleganckiej sali weselnej, sympatycznej obsługi, a jednocześnie atmosfery swojskości i gościnności. 

 

Nasza załoga zadba o najdrobniejsze detale, ponieważ wiemy, że ten szczególny dzień wymaga wyjątkowej oprawy. W cenie usługi oferujemy Państwu przepiękną dekorację, która jest uzgadniana z upodobaniami klienta. Dzięki współpracy z dekoratorami, sala weselna w dniu Twojego ślubu będzie wyglądała obłędnie. Nasza sala bankietowa może pomieścić do 110 osób. Co więcej, dzięki współpracy z kamerzystą, fotografem oraz zespołem muzycznym, możemy również zadbać o oprawę muzyczną jak i zdjęciową. 

 

Wspólnie z Państwem dokonujemy wyboru usług, które oferujemy, abyśmy mieli pewność, że ten szczególny dzień będzie taki, jak go sobie Państwo wymarzyliście! Jesteśmy przekonani, że nasza sala weselna spełni wasze oczekiwania.

 

Specjalnie przygotowaliśmy dla Was menu w różnych wariantach, aby każdy mógł znaleźć opcję dla siebie. Restauracja Pałacyku oferuje dania kuchni polskiej, które rozkochają w sobie niejedno podniebienie. Natomiast cukiernia, z którą współpracujemy zadba o to, aby tort weselny zrobił wrażenie na wszystkich zebranych, zarówno pod względem estetycznym, jak i smakowym!

 

Aby Państwa goście mogli razem z wami w pełni celebrować ten piękny dzień, mamy do zaoferowania komfortowe pokoje z klimatyzacją oraz śniadaniem w cenie, które zapewnią im wygodny wypoczynek po upojnej zabawie do białego rana. Natomiast państwo młodzi otrzymują od nas pokój gratis, jako prezent ślubny od naszej firmy.

Wszystkie obowiązki w dniu wesela spoczywają na naszej załodze, aby państwo młodzi mogli cieszyć się tym szczególnym dniem!

 

Nasza sala bankietowa jest jedną z najlepszych sal w woj. kujawsko-pomorskim.

Wypraw wesele w piątek, a otrzymasz promocję!

 

 

 

 

Menu Weslne

 

Menu - wariant 1

- Menu - wariant 2

- Menu - wariant 3

 

 

Posiadamy również zabytkowe samochody

dla pary młodej.

Zabytkowe samochody na ślub

 

 

 

sala bankietowa i weselna