Wasze wesele
w niesamowitym miejscu!

Sala weselna i bankietowa kujawsko-pomorskie

 

Wesele to uroczystość, która powinna być wyjątkowa i niezapomniana. „Pałacyk” jest idealnym miejscem na zorganizowanie takiego wydarzenia w województwie kujawsko-pomorskim. Wyjątkowość tego miejsca to zasługa estetycznego wystroju, eleganckiej sali weselnej, sympatycznej obsługi, a jednocześnie atmosfery swojskości i gościnności.

 

Sala weselna na ślub marzeń


Nasza załoga zadba o najdrobniejsze detale, ponieważ wiemy, że ten szczególny dzień wymaga wyjątkowej oprawy. W cenie usługi oferujemy Państwu przepiękną dekorację, która jest uzgadniana z upodobaniami klienta. Dzięki współpracy z dekoratorami, sala weselna w dniu Twojego ślubu będzie wyglądała obłędnie. Nasza sala bankietowa może pomieścić do 110 osób. Co więcej, dzięki współpracy z kamerzystą, fotografem oraz zespołem muzycznym, możemy również zadbać o oprawę muzyczną jak i zdjęciową.


Wspólnie z Państwem dokonujemy wyboru usług, które oferujemy, abyśmy mieli pewność, że ten szczególny dzień będzie taki, jak go sobie Państwo wymarzyliście! Jesteśmy przekonani, że nasza sala weselna spełni wszelkie oczekiwania.


Dołożymy wszelkich starań, by w pełni oddać ducha gościny z jakiego słynie województwo kujawsko-pomorskie.

 

Nasza sala weselna została starannie zaprojektowana, aby reprezentować miłość, oddanie i zaangażowanie, które towarzyszą ceremonii zaślubin. Nasza estetyka z pewnością dopełni każdy inny pomysł na przyjęcie weselne, jaki tylko mają Państwo w zamyśle!


Specjalnie przygotowaliśmy dla Was menu w różnych wariantach, aby każdy mógł znaleźć opcję dla siebie. Restauracja Pałacyku oraz sala weselna oferują dania kuchni polskiej, które rozkochają w sobie niejedno podniebienie. Natomiast cukiernia, z którą współpracujemy zadba o to, aby tort weselny zrobił wrażenie na wszystkich zebranych, zarówno pod względem estetycznym, jak i smakowym!


Aby Państwa goście mogli razem z wami w pełni celebrować ten piękny dzień, mamy do zaoferowania komfortowe pokoje z klimatyzacją oraz śniadaniem w cenie, które zapewnią im wygodny wypoczynek po upojnej zabawie do białego rana. Natomiast państwo młodzi otrzymują od nas pokój gratis, jako prezent ślubny od naszej firmy.


Wszystkie obowiązki w dniu wesela spoczywają na naszej załodze, aby państwo młodzi mogli cieszyć się tym szczególnym dniem!

 

Sala bankietowa

 

Jak mówią, świetne wydarzenie zaczyna się od świetnego miejsca i ta myśl przyświeca wszystkim naszym poczynaniom. Nasza sala bankietowa jest idealnym tłem dla różnych wydarzeń, od imprez firmowych, przez wszelkie uroczystości rodzinne po niezapomniane i magiczne wesela.

 

Naszą pasją jest zapewnienie wszystkim gościom najlepszych wrażeń weselnych, które na zawsze zapadną im w pamięć. Od momentu przekroczenia progu sali bankietowej, dołożymy wszelkich starań by całe doświadczenie było jak najlepsze.

 

Nasza sala bankietowa oferuje gościom niezwykłe miejsce, powstałe z połączenia niepowtarzalnej architektury i konstrukcji, wyrazistego wystroju i artyzmu oraz wspaniałych funkcji. Elegancki wystrój i gustowne umeblowanie sprawiają, że jest to doskonałe miejsce zarówno na spotkania biznesowe, rodzinne jak i towarzyskie.

 

Niezwykle malownicze otoczenie jakie oferuje województwo kujawsko-pomorskie i pyszne polskie jedzenie sprawią, że każde wydarzenie będzie warte zapamiętania oraz wielu powrotów.

 

Sala bankietowa może być w pełni dostosowana do wielkości grupy i jej potrzeb. Każde wydarzenie wymaga innego ustawienia miejsc siedzących. Istnieją subtelne różnice między ustawieniem miejsc na wesela, bankiety, czy imprezy firmowe.

Przestrzeń może pomieścić do 110 osób przy jednoczesnym zachowaniu dla nich intymności lub zostać podzielona na mniejsze grupy.

 

Nasz doświadczony personel będzie z Państwem współpracował, aby uzyskać jak najlepszą aranżację miejsc siedzących, pasującą do wybranego wydarzenia. Jesteśmy bardziej niż szczęśliwi, że możemy dostosować naszą salę bankietową do Państwa wymagań.

 

Dwie rzeczy, z których jesteśmy znani, to wyjątkowa gościnność i niesamowite jedzenie, które zadowolą nawet najbardziej wybredne gusta.

 

Warto podkreślić, że cudowne polskie okolice z jakich słynie województwo kujawsko-pomorskie są u nas wyczuwalne na każdym kroku. Jesteśmy niebywale dumni z naszych korzeni i chętnie implementujemy jego elementy w naszych poczynaniach, od kuchni po wystrój w razie konieczności.

 

Aby zaimponować gościom, organizowana impreza powinna mieć określony nastrój. Niezależnie od tego, czy jest to wesele, przyjęcie urodzinowe, chrzciny, czy jakiekolwiek inne wydarzenie, wszechstronność, która zapewnia nasza sala bankietowa może zaspokoić potrzeby atmosfery, którą pragną Państwo wykreować.

 

 

Nasza sala bankietowa jest jedną z najlepszych sal w woj. kujawsko-pomorskim.

Wypraw wesele w piątek, a otrzymasz promocję!

 

 

 

 

Menu Weslne

 

Menu - wariant 1

- Menu - wariant 2

- Menu - wariant 3

 

 

Posiadamy również zabytkowe samochody

dla pary młodej.

Zabytkowe samochody na ślub

 

 

 

sala bankietowa i weselna