Wasze wesele
w niesamowitym miejscu!

Przyjęcia kujawsko-pomorskie

 

Jeśli chcesz zorganizować imprezę okolicznościową, to nasz „Pałacyk” jest doskonałym wyborem na różnego rodzaju przyjęcia. Dysponujemy klimatycznym i estetycznie urządzonym wnętrzem, które doskonale sprawdza się jako miejsce do wspólnej zabawy i świętowania ważnych momentów w życiu. Zależało nam na stworzeniu przestrzeni, która będzie w stanie podkreślić klimat tego miejsca. Salę wyposażyliśmy w 35 miejsc siedzących, różne efekty świetlne oraz sprzęt grający. Miejsce do spożywania posiłków i odbywania rozmów, jest wyraźnie oddzielone od parkietu. Dzięki takiemu rozwiązaniu osoby bawiące się na sali tanecznej nie przeszkadzają rozmówcom przy stole. Pomieszczenie utrzymane jest w klimatach klubowych oraz wyposażone w barek. W ofercie posiadamy również zespoły muzyczne, wideofilmowanie, oraz fotografa. A profesjonalna obsługa oraz bogate menu to nasz wielki atut! Zadbamy o dekorację stołów, a nawet kącik zabaw dla najmłodszych, aby Twoje przyjęcie było doskonałe pod każdym względem. Całą przestrzeń oddajemy do Twojej dyspozycji. 

 

Możesz zorganizować w tym miejscu osiemnastkę, czterdziestkę, sylwester, baby shower, rocznicę ślubu, chrzest, komunie, spotkania biznesowe, integracje, stypę, imieniny, jubileusze oraz innego rodzaju przyjęcia okolicznościowe!

 

Kameralna atmosfera sali w Pałacyku doskonale sprawdza się podczas przyjęć spędzanych w rodzinnym gronie, a także w towarzystwie znajomych.

 

Ponadto oferujemy miłą obsługę i fantastyczną atmosferę, dzięki której zapamiętacie swoje przyjęcie na bardzo długo.

 

Menu ustalamy indywidualnie według potrzeb naszych klientów, a nasi kucharze zadbają o wasze podniebienia dzięki różnorodnym smakom polskiej kuchni. Służymy pomocą w doborze rodzajów i ilości dań oraz jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie i uwagi w tej kwestii. Możemy was zapewnić, że nie wyjdziecie głodni.

 

Jeśli chcesz zorganizować swoje przyjęcie w woj. kujawsko-pomorskim, skorzystaj z oferty naszego Pałacyku i zadzwoń:

 

tel. +48 668 249 483

lub prześlij nam informację na e-mail: palacykwpakosci@gmail.com

sala bankietowa i weselna

 

 

 

przyjęcia