Wasze wesele
w niesamowitym miejscu!

Spotkania biznesowe kujawsko-pomorskie

Oprócz wszelkiego rodzaju spotkań rodzinnych, imprez okolicznościowych, oraz bankietów,

organizujemy również spotkania biznesowe. Możemy przygotować dla Państwa, zarówno miting o charakterze oficjalnym, jak i nieco luźniejszym np. integracje, a także konferencje i wszelkiego rodzaju szkolenia. 

 

Do tych pierwszych najlepiej sprawdzi się nasza restauracja, która utrzymana jest w klasycznej elegancji. Spotkania służbowe o większym poziomie formalności lepiej jest organizować przy posiłku. Niewątpliwie kolacja biznesowa stwarza pole do negocjacji jak również umożliwia lepsze poznanie się obu stron. Nasza restauracja z pewnością stworzy Państwu do tego odpowiednie warunki. 

 

Aby zorganizować integrację dla pracowników, polecamy wybór naszej kameralnej sali klubowej, która posiada wydzieloną część parkietową. Możliwe jest jej zaciemnienie oraz wykorzystanie pełnego zaplecza multimedialnego. Ponadto imprezę taneczną możemy urozmaicić o różnorodne efekty świetlne, aby zaproszeni goście zapamiętali to spotkanie na dłużej. 

 

Na większe szkolenia i konferencje możemy udostępnić Państwu salę bankietową, która pomieści do 110 osób. Natomiast kameralne spotkania, a nawet konferencje idealnie sprawdzą się na sali klubowej, która mieści 35 miejsc siedzących.

 

Organizowane przez nas spotkania biznesowe, pozwolą Państwu cieszyć się swobodą i wygodą w trakcie integracji z zaproszonymi gośćmi. Nasza załoga zadba o dekoracje stołów, obsługę gości oraz menu, które ustalamy wspólnie z klientem według osobistych upodobań.

 

Jeśli chcesz zorganizować świetne spotkanie biznesowe w woj. kujawsko-pomorskim, skontaktuj się z nami i zarezerwuj jedną z sal!