Wasze wesele
w niesamowitym miejscu!

Kontakt

 

Pałacyk w Pakości

 

ul. Mieleńska 7 
88-170 Pakość woj. kujawsko-pomorskie
e-mail: palacykwpakosci@gmail.com

 

tel. +48 668 249 483

 

 

Restauracja

 

tel. +48 784 405 461

 

Napisz wiadomość:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych czyli Pałacyk w Pakości , moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. [czytaj więcej]

Administrator Danych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu:
1. odpowiedzi na zadane pytanie,
2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Administratora Danych,
3. przekazywania informacji handlowej

– w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Dane osobowe przetwarzane będę przez okres do 30 dni od dnia przesłania niniejszego formularza. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na: przetwarzanie przez Administratora Danych moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług zgodnie z treścią mojego zapytania.

Wyrażam zgodę na otrzymanie od Administratora Danych informacji handlowej za pomocą poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów.